marka Hurom Modele wyciskarek marki Hurom są mocno zróżnicowane. Znajdziemy takie, które będą między sobą różnić się wyłącznie wyglądem, ale będą również takie, których techniczne porównanie pozwoli wyróżnić pewne elementy, które charakteryzują urządzenie.

W przypadku modelu HF oraz HG mamy prawie takie same urządzenia, ale różnią się swoim wyglądem, dlatego można je dopasować do swojej kuchni. W tym przypadku znaczenie ma właśnie wygląd. Jeśli jednak spojrzymy na modele HU200 oraz HU500 w porównaniu z modelem HU600 możemy oczekiwać, że pojawi się więcej różnic. Wszystkie są przygotowywane pod kątem silnika 150W. Na przygotowanie urządzeń wpłynęły przede wszystkim materiały takie jak ULTEM oraz Tritan. Charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i nie reagują na kontakt z kwasami owocowymi, dlatego nie będą nic oddawać do soku. Jednocześnie są to produkty w 100% wolne od bisfenoli, dlatego bezpieczne dla organizmu.

model Hurom HH Hurom HH - wyciskarka z jednym sitkiem. W przypadku modelu HH podobnie dostajemy prędkość na poziomie 80 obrotów na minutę. Misy są takie same we wszystkich urządzeniach Hurom, ale model HH wyróżnia się tym, że nie znajduje się tutaj drugie sito jak w modelach HG oraz HF, które przygotowane jest z myślą o gęstszych produktach. Jest to jedyna wyciskarka marki, która tego sitka nie posiada.

Testując urządzenia Hurom udało się określić, że sprawdzają się one całkiem dobrze i dają wiele możliwości. Sok z jabłek udało się pozyskiwać bardzo szybko. Jednocześnie charakteryzował się on należytą klarownością, był nieco gęstszy. Podobnie dobrze urządzenia radziły sobie z twardymi produktami takimi jak marchewki. Nie było praktycznie żadnego problemu z obróbką owoców i warzyw, dlatego sprzęt można pod tym kątem polecić. Dobrze radził sobie również z takimi bardzo twardymi produktami.

testy wyciskarki Hurom Tutaj do testów udało się wykorzystywać buraka i można powiedzieć, że takie testowanie rzeczywiście ma sens, ponieważ jest to jeden z twardszych surowców, które można obrabiać w takim urządzeniu jak wyciskarka. Charakterystyczne było to, że sok udało się przygotowywać dość szybko, dlatego to duży plus dla tych urządzeń. Mówiąc o pierwszej generacji urządzeń Hurom trzeba powiedzieć, że są to taki wyciskarki, które można polecić. Wybór jest spory również, gdy chodzi o estetyczne różnice tych produktów. Praktycznie każdy może być pewien, że będzie w stanie pośród tej szerokiej oferty poszukać coś odpowiedniego dla siebie, tak by dało się rzeczywiście przygotować zawsze smaczny sok z masą zdrowych witamin i minerałów.