Hurom GD test Nowy model wyciskarki Hurom GD to dobra propozycja, która tak naprawdę staje się w domu robotem wielofunkcyjnym, który oprócz tego, że przygotuje sok to także zmieli produkty. Jeśli chcemy mielić mięso, pieprz czy sól to urządzenie poradzi sobie z tym doskonale.

Będzie można także przygotowywać sobie makaron przez specjalnie przygotowane do tego końcówki. Jednak możliwości są tam nieograniczone. Spokojnie będzie można mielić kawę, przygotowywać sobie paluszki chlebowe. Urządzenie jest niesamowicie wszechstronne i dlatego właśnie pośród wszystkich oferowanych nam wyciskarek będzie wyjątkowe. Warto jednak zająć się testami urządzenia w praktyce.

sok z pomarańczy Pomarańcze, które wykorzystałem do testów wydawało się, że są mocno soczyste i to właśnie się sprawdziło. Z dwóch pomarańczy udało się uzyskać dwie szklaneczki pysznego soku. Za pomarańczami udało się wykorzystać jabłka. Wsad jest ograniczony, dlatego konieczne było krojenie jabłek. Ale urządzenie także udało się dobrze wykorzystać i dało się przygotować sporą ilość soku. Podobnie bardzo dobrze urządzenie poradziło sobie również z marchewką. Zdecydowałem się na testy z burkami i tutaj kroiłem je na małe kawałki zdając sobie sprawę z tego, że to jednak twardy surowiec i trzeba nieco ułatwić pracę dla mojej wyciskarki. Tak czy tak sprzęt poradził sobie bardzo dobrze.

wyciskanie soku z ziół Na koniec było również wyciskanie soków z ziół i tutaj także sprzęt mnie nie zawiódł. Udało się przygotować sporą ilość soku jak na zioła i jednocześnie był to fajny, gdy chodzi o konsystencję sok, dlatego zdecydowanie polecam, jeśli ktoś stara się szukać dla siebie jakieś interesującej propozycji. Skoro urządzenie daje tak wiele opcji to oczywiście trzeba było również w tym zakresie przeprowadzić testy. Udało się więc wykorzystać mięsko, które sprzęt miał dla mnie zmielić i muszę powiedzieć, że poradził sobie bardzo dobrze. Mielenie było jednak także na innych składnikach.

Dlatego wykorzystałem przyprawy i kawę. Ostatecznie efekt okazał się zadowalający i właściwie z każdym surowcem sprzęt poradził sobie całkiem dobrze. Jeśli chodzi o ważne testy to na pewno dla wielu możliwość przygotowania makaronu. Co ciekawe okazało się, że nie muszę wrzucać ciasta, by makaron formować, ponieważ urządzenie zrobi je za mnie. Dlatego przygotowałem składniki, umieściłem w sprzęcie i otrzymałem dobrze uformowany makaron. Dla mnie rewelacyjne rozwiązanie, dlatego polecam wszystkim te możliwości. We wszystkich zadaniach wyciskarka sprawdziła się bardzo dobrze, dlatego mogę polecić jej stosowanie tym wszystkim, którzy chcą mieć nie tylko wyciskarkę, ale tak naprawdę coś na kształt robota wielofunkcyjnego.