Produkty KitchenAid to wyjątkowej jakości miksery, tostery, blendery czy wyciskarki do soków. Firma jest na rynku od blisko 100 lat. Pojawiła się na terenie USA. Herbert Johnston postanowił przygotować sprzęt, który będzie ułatwiał pracę kucharzom i tak rozpoczęła się przygoda tej firmy na rynku.

KitchenAid mikser

To wyjątkowy, wręcz kultowy mikser planetarny. Przy projektowaniu kierował się tym, by urządzenie oddawało pracę ręczną piekarzy, chodzi o to, by mieszane składniki były dobrze napowietrzane i starannie pomieszane. Praca odbywa się przez wprowadzenie mieszadeł w specyficzny ruch planetarny.

Mikser Artisan

Mikser Artisan ma być odzwierciedleniem mikserów przemysłowych, które zmniejszone były do małego urządzenia domowego. W 1919 pojawił się on w produkcji i stał się elementem wyposażenia każdej piekarni i cukierni. Mikser pożądany jest przez kucharzy oraz cukierników na całym świecie. To doskonały kuchenny pomocnik. Początkowo swoim wyglądem nie zachwycał i zmienił się dopiero w połowie lat 30tych, gdy sławny projektant Egmont Arens poddał ten sprzęt modyfikacjom wizualnym dzięki którym również estetycznie prezentował się rzeczywiście perfekcyjnie i na stałe mógł się pojawić w gospodarstwach domowych.

Garnki do kuchni

To właśnie wtedy czasopisma zaczęły się również zachwycać tym urządzeniem. Pojawiło się wiele wpisów pochlebnych na temat tego sprzętu, mieliśmy prawdziwe zachwyty nad mikserem a także jego zastosowaniem oraz wyglądem. Swoją sympatię zyskał również przez ten wygląd, który od prawie 100 lat się nie zmienia. Będzie to urządzenie, które pasuje praktycznie do każdej kuchni niezależnie od tego czy będzie to wnętrze retro, rustykalne, minimalistyczne czy nowoczesne.

Mikser profesjonalny do użytku domowego

Bez tego sprzętu trudno będzie przygotowywać potrawy. Wyjątkowy wygląd od wielu dekad ciągle zachwyca oraz cieszy oczy. Funkcjonalny dzięki temu, że ma szeroką gamę przystawek. Dużym atutem jest kultura pracy ponieważ będzie to cichy sprzęt, który pozwala także obok rozmawiać przez telefon i nie będzie problemów z słuchaniem drugiej osoby. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji i szerokiej gamie kolorystycznej to pod każdym względem numer jeden na świecie, sprzęt rzeczywiście wyjątkowy.