biuro z telewizorem w tle

Projekt przestrzeni biurowej jest ważny dla zespołu i gości. Ci pierwsi spędzają w nim średnio 8 godzin dziennie. Inni przychodzą, aby zawierać kontrakty, aby rozwiązać powstałe problemy. Dlatego warto zwrócić uwagę na wysokiej jakości meble, kolorystykę, dekoracje ścienne (obrazy lub fotografie), rośliny czy kwiaty w wazonach. Ostatnio wiele firm wprowadza do swoich biur telewizory. I to nie tylko w kuchni, w strefie rekreacyjnej, aby pracownicy mogli oglądać wiadomości czy programy sportowe podczas przerwy obiadowej, czy kawowej. Często są instalowane w recepcji.

Gdzie umieścić telewizor

Dla maksymalnego komfortu potrzebne są fotele, mała miękka sofa, krzesła, stolik kawowy (idealne miejsce na artykuły promocyjne i pilota). Telewizor można zawiesić lub umieścić w sali konferencyjnej. Na prezentacji może służyć do wyświetlania informacji, slajdów, filmów. Telewizor można umieścić w biurze na kilka sposobów: osadzić go w meblach (nie tylko w szafie, ale także w wysokich szafkach i komodach), postawić na szafce lub zawiesić na ścianie.

Aby przymocować do ściany lub sufitu, potrzebujesz wspornika i uchwytów do telewizora. To specjalna konstrukcja służąca do mocowania sprzętu AGD na wymaganą wysokość. Służy do regulacji kąta nachylenia i obrotu. Typ Ukośny – jeden z najpopularniejszych – pozwala na zmianę położenia względem ściany o 20 stopni. To dobra opcja dla małych pomieszczeń. Dzięki sufitowi możesz regulować pochylenie i obracać o 360 stopni.

Przed wyborem telewizora należy zwrócić uwagę na kolor, ponieważ powinien on wyglądać harmonijnie we wnętrzu. Jeśli biuro jest urządzone w surowych kolorach, powinieneś preferować modele czarne, białe lub srebrne. Jeśli pomieszczenie jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu, możesz zdecydować się na jasne kolory – zielony, czerwony, niebieski. Staną się oryginalną ozdobą każdego pomieszczenia.

telewizor na szafce

Zakup szafki RTV

Zakup stolika RTV pozwoli ci jednocześnie rozwiązać kwestię miejsca ustawienia telewizora i związanego z nim wyposażenia, stworzyć niepowtarzalne i jednocześnie praktyczne wnętrze. Dostępne w sklepach szafki RTV charakteryzują się dużą różnorodnością kształtów i materiałów, z których są wykonane. Może to być klasyczna szafka drewniana, szafka RTV wykonana z płyty wiórowej lub pokrytej MDF, estetyczna szafka ze szkła i metalu, szafka plastikowa. Wybierając materiał, z którego wykonana jest szafka, należy wziąć pod uwagę resztę szczegółów wnętrza oraz projekt telewizora.

Wybierając stojak telewizyjny, zastanów się z wyprzedzeniem, gdzie będzie on stał, jaki sprzęt oprócz telewizora zostanie na nim zainstalowany od razu lub planowany jest do zainstalowania w najbliższej przyszłości, czy będzie to jednocześnie miejsce do przechowywania taśm wideo, dysków CD itp.

W tym przypadku dostępne są specjalnie zaprojektowane stojaki telewizyjne, które spełnią twoje oczekiwania. Najnowocześniejszy wygląd i pasujący do telewizorów plazmowych i LCD mają szafki wykonane ze szkła i metalu. Biorąc pod uwagę skalę kolorystyczną i kształt, takie podstawki pod telewizor doskonale wpasują się we wnętrze każdego pomieszczenia, współgrają z niemal każdym meblem. Takie cokoły są bardziej odpowiednie dla miłośników high-tech. Wizualnie zajmują mniej miejsca w pomieszczeniu. Nie daj się zmylić obecnością szklanych półek. Te stojaki telewizyjne są wykonane z nowoczesnych materiałów. Szkło poddawane jest specjalnej obróbce termicznej, która również zapobiega powstawaniu na nim zarysowań.