home office

Rolety dzień i noc stały się hitem w cieniowaniu wnętrza jednakowo powierzchni domowych jak też biur. Pasują do kuchni i sypialni, pokoju dziecinnego, ale także do gabinetu. Są funkcjonalne i eleganckie w biurach, szczególnie na parterze, gdzie chronią przed ciekawskim spojrzeniem przechodniów. Dzięki swojej konstrukcji, funkcjonalności i możliwości regulacji światła stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych żaluzji.

Rolety w biurze

Rolety biurowe pozwalają regulować strumień świetlny i chronią przed jasnym słońcem, co ma pozytywny wpływ na produktywność personelu. Przeprowadzając się do nowego biura lub decydując się na generalny remont starej siedziby, nieuchronnie natkniesz się na pytanie, jakie rolety najlepiej zainstalować. Które będą wyglądać lepiej we wnętrzu? Które wytrzymają najdłużej? I wreszcie, jakie są najtańsze rolety biurowe? Odpowiedź na wszystkie te pytania brzmi – rolety dzień noc.

Zwłaszcza wraz z nadchodzącym latem światło dzienne jest dłuższe i intensywniejsze i w wielu przypadkach zaczyna nam przeszkadzać w pracy. Żaluzje dzień noc nie są tak powszechne, jak zwykłe żaluzje, ale oferują bardziej elegancki i gładszy odcień. Zasada żaluzji dzień noc jest prosta – przeźroczyste i nieprzezroczyste paski naprzemiennie w swojej tkaninie i dwie warstwy, które zachodzą na siebie, umożliwiają płynną regulację intensywności światła i dostosowanie różnych poziomów żaluzji. Ten rodzaj zacienienia łączy funkcję żaluzji i rolet i oferuje szeroki zakres zastosowań – od dużych powierzchni szklanych w biurach po pomieszczenia dla pracowników. Są szczególnie eleganckie we francuskich oknach. Kolory żaluzji można łączyć, a ich zasięg jest naprawdę szeroki, a profil kryjący musi być nie tylko plastikowy, ale także metalowy. Mogą być obsługiwane ręcznie lub elektrycznie.

biuro noc

Bezpieczne i stylowe

W przeciwieństwie do masywnych rolet okiennych żaluzje dzienne i nocne mają bardziej miękki wygląd. Sprawią, że poczujesz się bardziej komfortowo i bardziej delikatnie dopełnisz styl wnętrza. Ponadto, w zależności od wyboru tkanin, ta może być półprzepuszczalna nawet po całkowitym złożeniu, aby stworzyć kojący mrok, ale nie całkowitą ciemność. Ze względu na różnorodność materiału rolety zwiększa się również ich bezpieczeństwo – tkaniny można wybierać nie tylko według koloru i wzoru, ale także według rodzaju materiału. Te zawierające włókna szklane są odpowiednie dla alergików, ze specjalnymi wykończeniami powierzchni, aby stworzyć bezpieczniejsze środowisko pracy, ale także w domu, ponieważ są niepalne. Dużą zaletą rolet dziennych i nocnych jest ich łatwa instalacja. Można je zamontować na ścianie, suficie lub bez wiercenia bezpośrednio do ramy okna.

Rolety świetnie wyglądają na oknach i pozostawiają parapet wolny. Dlatego dodatkowe zmiany rozmieszczenia zasłon nie są konieczne. Najpopularniejsze gładkie tkaniny są niedrogie, dobrze chronią przed słońcem i dobrze pasują do środowiska biurowego. Istnieją również specjalistyczne tkaniny z ochroną przed poparzeniem, wilgocią itp. Rolety nie zbierają kurzu i są trwałe, co jest bardzo ważne w pomieszczeniach biurowych. Istnieją małe systemy do montażu na każdym skrzydle i duże typy systemów z metalowymi wspornikami do montażu na całym otworze.

Szeroki wybór rolet dzień noc znajdziesz na  https://www.knall.com.pl/c55,Rolety-dzien-noc, w tym rolety mini na ramę okna, rolety w kasecie, bez kasety lub w półkasecie. Skorzystaj z konfiguratora na stronie i wybierz idealną dla siebie roletę dzień noc!