zalety wyciskarki MatstoneNowe urządzenie Matstone przygotowane w drugiej generacji znacząco różni się od pierwsze. Taką istotną innowacją jest tutaj nowy wałek ślimakowy, który został przygotowany z użyciem Ultemu. To nowy super wytrzymały materiał, który nie wchodzi w reakcję z kwasami owocowymi, co będzie jego wielką zaletą.

Pierścień wykonany ze stali chirurgicznej, który będzie doskonale rozcierał umieszczone w urządzeniu produkty. Można sobie spokojnie przygotować wyjątkowe masło orzechowe, które będzie bardziej kremowe, ciasto ryżowe bez grudek czy przyprawy, które będą idealnie zmielone.

wyciskany sok z owoców i warzyw Sok z warzyw i owoców w końcu będzie wyciśnięty doskonale. Jeśli chcemy zwiększyć klarowność soku mamy również w zestawie specjalne sita, które pasują do dzbanka na sok. Tym samym, jeśli zastosujemy te dodatkowe sita to tak naprawdę nasz napój będzie praktycznie w 100% klarowny. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, po które warto sięgnąć.

Sok będzie spływał szybko, komfortowo i sito nie będzie się zapychać. Wygodne dla użytkowników będzie również to, że producent dodaje do swojego urządzenia aż 6 różnych nakładek, które zwiększają zdecydowanie jego możliwości. To bardzo ważne, ponieważ można w ten sposób mówić o większej funkcjonalności urządzenia, co pewnie będzie docenione przez wszystkie osoby, które będą z niego korzystać.

Urządzenie pozwoli na przygotowywanie makaronu. Miedzy innymi będzie wyrabiać ciasto a jednocześnie będzie można oczekiwać, że następnie będzie ono również dobrze uformowane przez urządzenie. W pudełku mamy także specjalne pojemniki na pulpę, dlatego nie będzie trzeba się z nią użerać. Producent przygotował dla nas także specjalne szczoteczki, które zdecydowanie ułatwiają nam czyszczenie urządzenia. Ma to istotne znaczenie, ponieważ w ten sposób będzie można usunąć wszystkie pozostałości i dłuższy czas sprzęt będzie w dobrym stanie technicznym.

możliwości wyciskarki MatstoneJesteśmy w stanie przez przygotowane sito przepuścić praktycznie wszystkie składniki ponieważ urządzenie jest bardzo wydajne. Można więc powiedzieć, że dla wielu użytkowników będzie to tak naprawdę coś więcej niż tylko wyciskarka. To tak naprawdę takie urządzenie, które daje ogromne możliwości i rzeczywiście warto będzie je wykorzystywać, ponieważ stanie się w naszym domu jakby formą robota kuchennego, którego możliwości mogą być nieograniczone. Jeśli ktoś szuka urządzenia z wieloma możliwościami o dużej wydajności to wydaje się, że ten sprzęt powinien się tak naprawdę dobrze sprawdzić i spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.