smartfon

W biznesie jak w życiu, jak cię widzą tak cię piszą, dlatego jeśli chcesz zrobić dobre pierwsze wrażenie na spotkaniu biznesowym, musisz nie tylko wykazać się należytą postawą, ale również posiadać atrybuty w postaci przedmiotów codziennego użytku jak telefon ubrany w ekskluzywne etui, który może przechylić sukces na twoją stronę.

W tym miejscu pojawia się pytanie, jak wybrać odpowiednie etui na telefon, o czym należy pamiętać decydując się na taki zakup. Etui na rynku jest wiele, które z nich będzie najlepsze?

Mając telefon na firmę z pewnością masz przynajmniej średnio-półkowy model smartfona, który urzeka swym wyglądem, niestety telefony jak każde inne urządzenia elektroniczne zużywają się, obudowa staje się coraz mniej atrakcyjna dla oka, przez co też może być mniej atrakcyjna dla odbiorcy, patrzącego na twój smartfon.

na biurku leży telefonSwój smartfon możesz wyposażyć w eleganckie etui, które ukryje jego wady i jednocześnie zapewni mu lepszą ochronę. Do najlepszych i najbardziej eleganckich akcesoriów na telefon należy etui wykonane ze skóry, którego producentem jest firma moVear. Jest to etui wykonane z wysokiej jakości skórki naturalnej, może przyjąć różne formy, to znaczy etui może być w formie książki, z gustowną klapką na magnes, co sprawi, że całe urządzenie będzie dobrze chronione, łącznie z ekranem, który jak wiemy nie jest niezniszczalny i potrafi się rysować przy zetknięciu się z ostrymi przedmiotami. Dobrze jest mieć ochronę ekranu w postaci etui z klapką, która za sprawą magnezu pozostaje w spoczynku tuż przy ekranie smartfonu oraz szkło hartowane na telefon, które wzmocni go, chroniąc przed na przykład zadrapaniami. O szkłach hartowanych napiszemy w kolejnym artykule.

Wśród dostępnych etui znajdziemy również takie, które ochraniają wyłącznie plecki smartfona. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również na spotkania biznesowe, które z jednej strony ukryje ryski na obudowie smartfona, z drugiej pozwoli zabezpieczyć go oraz usprawnić ergonomiczność zachowując pełną funkcjonalność. W etui z klapką funkcjonalność telefonu jest również w pełni zachowana, aczkolwiek jeśli chcemy mieć szybki dostęp do ekranu smartfona, można zastosować etui na plecki.

Mniej atrakcyjnym wizualnie jest etui wykonane z silikonu, które jednak też świetnie sprawdza się w zastosowaniach biznesowych, bardzo często stosowane na firmowych telefonach pracowników. Pozwoli dobrze zabezpieczyć tylną część smartfona. Tego typu etui nie pogarsza funkcjonalności, podobnie jak etui ze skóry na plecki może być użyte wraz ze szkłem hartowanym, tym samym czyniąc smartfon jeszcze bardziej odporniejszym na uszkodzenia.

Idąc na spotkanie biznesowe warto zadbać, aby akcesoria które będą widoczne „na zewnątrz” był schludne, nie chodzi o eksponowanie luksusu, który niewątpliwie po założeniu etui od moVear czuć na odległość, ale przede wszystkim o estetykę, szczególnie jeśli urządzenie złapało już kilka rys, które wpadają w oko w pierwszej kolejności i pogarszają opinie o jego właścicielu. Warto zadbać o takie niby drobiazgi, albowiem one czasem mogą zaważyć na pomyślnej finalizacji spotkania biznesowego.